Muszę się zatrzymać w Twoim domu

Zdjęcie: Robert Sobkowicz/ Nasz Dziennik

Zdjęcie: Robert Sobkowicz/ Nasz Dziennik

Muszę się zatrzymać w Twoim domu” to tytuł pierwszego dostępnego artykułu księdza Feliksa Folejewskiego, Ojca Duchownego Rodziny Rodzin, zamieszczonego w Biuletynie Rodziny Rodzin nr 9 (62) na Boże Narodzenie 2005, na stronach 2-3.

W Biuletynie Rodziny Rodzin nr 1 (63) z Lutego 2006, na stronach 4-5, w artykule „Zawsze jestem z Wami„, ks. Feliks wspomina spotkanie Opłatkowe Wspólnoty Rodziny Rodzin diecezji Lwowskiej.

Cenny czas nawrócenia„, to artykuł na początek Wielkiego Postu zamieszczony w Biuletynie Rodziny Rodzin nr 2 (64) na Wielki Post 2006, na stronach 1-2.

Jesteśmy zobowiązani, aby być świadkami Miłosierdzia!” – to tytuł rozmowy z ks. Feliksem Folejewskim przeprowadzonej przez Anetę Jezierską dla Naszego Dziennika, zamieszczonej w Biuletynie Rodziny Rodzin nr 3 (65) na Wielkanoc 2006, na stronach 2-4.

W 25 rocznicę Śmierci Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia, ks. Feliks Folejewski zamieścił w Biuletynie Rodziny Rodzin nr 4 (66) na Maj 2006, na stronach 1-3 artykuł Nasz Ojciec.

W Biuletynie nr 6 (68) na Wrzesień – Październik 2006, na stronach 3-4 zamieścił homilię którą wygłosił w UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY  CZĘSTOCHOWSKIEJ  podczas Pielgrzymki Rodziny Rodzin na Jasną Górę, a także na stronach 5 i 6 zamieścił pod tytułem Bądź wola Twoja refleksję na temat pielgrzymki Rodziny Rodzin śladami Prymasa Tysiąclecia i   Ojca Świętego Jana Pawła II.

W Biuletynie nr 7 (69) na Listopad 2006, na stronach 1 i 2 w związku z  liturgia w Uroczystość Wszystkich Świętych – pierwszego listopada artykuł na ten temat, pt. Świętych obcowanie, a także na stronach 7 i 8 wspomnienie o księdzu Jerzym Popiełuszce w artykule pt. Pamiętam… 

O znamiennych cechach dzisiejszego życia, jego ruchliwości, pośpiechu i idących za nimi niepokoju, lęku, ks. Feliks pisze w artykule CZAS PRZEBUDZENIA na stronach 1 i 2 Biuletynu Rodziny Rodzin nr 8 (70) na Adwent 2006.

Następne artykuły księdza Feliksa są zamieszczone w następnych numerach Biuletynu. Biuletyny te są dostępne na tej stronie z menu BIULETYNY. Po najechaniu na napis BIULETYNY>> ukazuje się wykaz Biuletynów pogrupowanych na -> poszczególne lata pracy duszpasterskiej.

.

JT