Zaproszenie na inaugurację kolejnego roku pracy RR (2015/2016)

INAUGURACJA

Warsztaty

Niedziela 13 września - Inauguracja roku pracy RR

Informujemy o inauguracji kolejnego roku pracy RR. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 10 w kaplicy na Łazienkowskiej, w niedzielę 13 września 2015 r.

Po Mszy Świętej piknik rodzinny w wirydarzu. Mile widziane, jak zwykle, domowe ciasta, przysmaki i napoje. Będą też kiełbaski z rożna i atrakcje dla dzieci.

Powspominamy jak było na wakacjach, jak było w Kujankach:

Msza Święta

Więcej zdjęć z Kujanek we wpisie: http://rodzinarodzin.pl/index.php/wspomnienie-z-kujanek/

A może przypomnimy sobie jak było jeszcze wcześniej, w Choszczówce:

fot. Maryla Ochimowska-Teper

Więcej zdjęć z Choszczówki we wpisie: http://rodzinarodzin.pl/index.php/zdjecia-z-choszczowki-2015/

A w Kujankach, w ostatnim tygodniu, była z nami bardzo miła dziewczyna Asia Lipińska. Asia urodziła się niestety z nie do końca wykształconym jednym przedramieniem. nosi zwykłą gumową proyezę. A marzy o protezie bionicznej. Zobacz -> marzenie Asi:  https://www.youtube.com/watch?v=zQj4A2hdu-g

Bioniczna proteza ręki sterowana jest sygnałami z mózgu, które odczytywane są z mięśni przedramienia.
.
Pomóżmy spełnić marzenie Asi. Bo ta proteza którą obecnie posiada, pełni niestety tylko funkcję estetyczną. Bioniczna proteza bardzo dużo kosztuje. Asia gromadzi na nią pieniądze. Jeden ze sposobów uzyskania pieniędzy to zbieranie nakrętek. Firmy które zajmują się recyklingiem płacą za nie grosze. Dosłownie bardzo małe grosze. Dlatego bardzo dużo tych nakrętek potrzeba. Całe worki. Oprócz zbierania nakrętek, przyjaciele Asi organizują różne inne akcje aby zebrać dla niej pieniądze, np. turnieje tańca itp., zobaczcie na:
Pomóżmy więc Asi przynosząc nakrętki na inaugurację! Asia będzie. Można przynosić nakrętki później i przekazywać je do grupy św. Feliksa dla Ani Świderskiej, bo Asia mieszka poza Warszawą. Zostaną Asi przekazane!
.
Na Inauguracji będzie też możliwość wykupienia biletów na autobusy i noclegi w czasie dorocznej pielgrzymki RR na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę i niedzielę 10 – 11 października 2015 r. Hasło pielgrzymki – Rodzina Bogiem silna!_

Zobacz wpis p. t. „Czas Rodziny Rodzin” z 2005-10-09, na stronie:
http://www.jasnagora.com/wydarzenie-1300

Mamy nadzieję, że każdy wywiązuje się ze swego zobowiązania do codziennej modlitwy w intencji ks. Felka.

Przekażcie dalej to zaproszenie do tych, do których mail nie dojdzie.

Do zobaczenia!