Książka – ‚NADCHODZI KRES’

KSIĄŻKA

Nadchodzi kres Czas jest coraz bliższy, przepaść się pogłębia – bez nadziei. Dobrzy zginą razem ze złymi, wielcy razem z małymi, książęta kościoła razem z wiernymi, władcy razem ze swymi narodami. Wszędzie będzie śmierć z powodu błędów głupców i zwolenników szatana, który wtedy, dopiero wtedy, zapanuje nad światem.
Trzecia tajemnica fatimska
NA CAŁYM ŚWIECIE TRWA MĘCZEŃSTWO CHRZEŚCIJAN, PRZEZ EUROPĘ PRZEWALA SIĘ FALA ISLAMU. CZY TO POCZĄTEK KOŃCA?
Czy zalew mrożących krew w żyłach informacji to efekt naszego dostępu do internetu? Wielkie wulkany budzą się na nowo, trzęsienia ziemi niszczą całe miasta. Szaleją tornada i tsunami, zmienia się klimat. Zaczynają się wędrówki ludów, nienormalność staje się normą. Fanatyzm i terroryzm pukają do naszych drzwi. Polityka staje się domeną szaleńców, ekonomia rujnuje całe narody.
Niebo wciąż nas ostrzega. To objawienia, głosy proroków, wizje końca świata, łzy i krew na obrazach. Liczone w tysiącach, jednym głosem zapowiadają czasy ciemności. Są niepokojąco spójne i logiczne.

Apokaliptyczne przestrogi. Kiedy pojawiły się w historii? Czy pierwszy raz w dziejach mamy do czynienia z ich lawiną? Czy mówią o naszych czasach? Czy wiemy, kiedy i gdzie zacznie się Armageddon?

I najważniejsze pytanie: Czy można odwlec wyrok albo go złagodzić? A gdy nadejdzie kres, co zrobić, by przetrwać? Czy Bóg przygotował „miasta ucieczki”?

Jak zachować się w dniach ostatecznych, jak się do nich praktycznie przygotować?

Niebo daje odpowiedź. Przeczytaj zanim będzie za późno

Dodatek specjalny: islamizacja i wizje wojny cywilizacji poprzedzającej dni ostateczne

Książka ta jest dostępna od 15 lutego 2016 roku

Detale techniczne:
Oprawa: miękka | Ilość stron: 400 | EAN: 9788380790353
Wydawnictwo Fronda
ISBN-13: 978-83-8079-035-3
15 x 2,3 x 23 cm

~ O autorze ~
Wincenty Łaszewski
Doktor teologii, pisarz, tłumacz, badacz w zakresie antropologii mariologicznej. Międzynarodowy autorytet w temacie objawień, w szczególności związanych z fenomenem Fatimy. Specjalista w zakresie analizy teologiczno-antrolologicznej proroctw, również dotyczących Polski. Członek Światowego Apostolatu Fatimskiego. Współpracownik ośrodków fatimskich na całym świecie.
.
JT na podst. -> https://wydawnictwofronda.pl/ksiazki/nadchodzi-kres [dostęp 2017-08-18]