Przekaż Twój 1% Rodzinie Rodzin

Przekaż Twój 1% Rodzinie Rodzin Przekaż Twój 1% Rodzinie Rodzin przez internet za darmo. Można tego dokonać za pomocą programu e-pity:
Uruchamiając program e-pity bezpośrednio na naszej stronie.
Ale przy tym sposobie koniecznie należy podać Cel szczegółowy, czyli w naszym przypadku: RODZINA RODZIN. Cel ten podajemy gdy podczas wypełniania deklaracji podatkowej za pomocą programu e-pity, ukaże się nam ekran jak niżej:

Przekaż Twój 1% Rodzinie Rodzin

Rodzina Rodzin nie może bezpośrednio zbierać 1% podatku, bo nie jest Organizacją Pożytku Publicznego (OPP), czyli nie zajmujemy się np. tylko działalnością charytatywną dla innych. Zajmujemy się działalnością Apostolską. Jest to również działalność misyjna. Sami potrzebujemy funduszy na naszą działalność. Dzięki uprzejmości Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl możemy jednak uzyskać ten 1% z podatków. Można to zrobić za pomocą programu e-pity. Na naszej stronie znajduje się specjalna wersja tego programu opracowana dla Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl, dlatego program podaje informacje o tej Fundacji.

JESZCZE RAZ UPRZEDZAMY, ŻE WSZYSTKIE WPŁATY Z PUSTYM POLEM „CEL SZCZEGÓŁOWY” GDZIE KONIECZNIE NALEŻY WPISAĆ RODZINA RODZIN, LUB GDY CEL SZCZEGÓŁOWY BĘDZIE NIEMOŻLIWY DO ZIDENTYFIKOWANIA, POZOSTAJĄ DO DYSPOZYCJI FUNDACJI SALVATTI.PL​.

Przekaż Twój 1% Rodzinie Rodzin <- indywidualny link
do wersji on-line
aplikacji uruchamianej
w przeglądarce internetowej

 

„Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o. o. sp. k.”

.

JT (KB)