Książka – 'NIEWIDZIALNA WOJNA’

KSIĄŻKA

Niewidzialna wojna
.
Autor – Wincenty Łaszewski
.
Wulkany budza sie na nowo, trzesienia ziemi niszcza cale miasta. Szaleja tornada i tsunami, zmienia sie klimat. Zaraz za progiem tocza sie krwawe wojny, których nikt nie chce nazwac wojnami. Chrzescijanie sa mordowani za wiare na skale niespotykana wczesniej. Zaczynaja sie wedrówki ludów, nienormalność staje się normą. Wielcy gracze finansowi z premedytacją rujnują całe narody.
.
Czy to sa znaki? Czy Franciszek uwaza sie za ostatniego papieza? Czy sugeruje, ze Antychryst już chodzi po naszych ulicach i niebawem wybierzemy go na swego władcę? Czy to za tego pokolenia Kościół zostanie zniszczony, a Bóg będzie mógł uratować świat już tylko przez powtórne przyjście prawdziwego Zbawiciela?

Czy to wszystko przed nami?

.

Przyjrzyjmy się znakom opisanym w tej książce…

 

Książka ta jest dostępna od 20 stycznia 2017 roku

Detale techniczne:
Oprawa: miękka | Ilość stron: 360 | EAN: 9788380791107
Wydawnictwo Fronda
ISBN-10: 838079110X
ISBN-13: 978-8380791107
15 x 2 x 23 cm

~ O autorze ~
Wincenty Łaszewski
Doktor teologii, pisarz, tłumacz, badacz w zakresie antropologii mariologicznej. Międzynarodowy autorytet w temacie objawień, w szczególności związanych z fenomenem Fatimy. Specjalista w zakresie analizy teologiczno-antrolologicznej proroctw, również dotyczących Polski. Członek Światowego Apostolatu Fatimskiego. Współpracownik ośrodków fatimskich na całym świecie.
.
JT na podst. -> https://wydawnictwofronda.pl/ksiazki/niewidzialna-wojna [dostęp 2017-06-24]