Spotkanie wielkanocne grupy św. Feliksa

Kochani!
 .
21 kwietnia przypada trzeci piątek miesiąca i termin naszego spotkania na Łazienkowskiej. Będzie to w oktawie świąt Zmartwychwstania więc nadajmy naszemu spotkaniu bardziej uroczystą oprawę – niech to będzie spotkanie Wielkanocne naszej grupy! Ta uroczysta oprawa to przede wszystkim obecność na spotkaniu. Zróbmy wszystko co w naszej mocy aby znaleźć tych kilka godzin wieczornych w przeddzień wigilii święta Bożego Miłosierdzia na radość spotkania, wspólną modlitwę i dzielenie się jajkiem.
.
 

Rozpoczniemy  Mszą Świętą o godz. 19.00 (punktualność mile widziana, dla tych co nie zdążą przypominam, że będzie otwarte wejście do kaplicy spod kolumnady). Liczę, że każdy przyniesie coś na wspólny stół.
Nie wiem czy nam się uda przeprowadzić program formacyjny, ale proszę przeczytać materiał o społecznym wymiarze Miłosierdzia zamieszczony w nr 166 biuletynu RR (na Wielkanoc) (sama formacja jest również -> tutaj).
 .
Zapraszam na spotkanie i proszę o przekazanie tego zaproszenia do tych, do których ten wpis nie dotrze. Można przybyć z rodzinami, wnukami itp. Będzie Ojciec Duchowny RR – ks. Czesław Parzyszek i ks. Eugeniusz Klimiński.
Przyjdźcie koniecznie, zaproście innych. Ciasto mile widziane.
.
Deo Gratias!
Krzysztof
.
JT (KB)

 

Tagi: