BOŻE NARODZENIE 2017 – Życzenia świąteczne w Biuletynie

Życzenia świąteczne w Biuletynie

Życzenia świąteczne w Biuletynie

Życzenia świąteczne w Biuletynie W Biuletynie Rodziny Rodzin nr 1 (174) na Boże Narodzenie 2017 i Styczeń 2018 możemy przeczytać szereg życzeń: I tak na Stronie 1 możemy przeczytać życzenia od naszego Ojca Duchownego, ks. Czesława Parzyszka SAC:
Bóg się rodzi, radujmy się…, zaczynają się, a dalej – Droga Rodzino Rodzin,
Na wigilijny wieczór oraz radosny czas Bożego Narodzenia i Nowy – 2018  –  Rok  proszę  przyjąć  najlepsze  życzenia:  niech  czas  Bożego Narodzenia,  jak  prosi  papież  Franciszek,  będzie  czasem  zdumienia.  Aby owocnie obchodzić Boże Narodzenie, jesteśmy wezwani do zatrzymania się w „miejscach zdumienia”. Pełny tekst życzeń można przeczytać -> Tutaj.
Ks. Czesław kończy: Z serca życzę wszelkich ubogaceń w codzienności i w całym Nowym Roku
Ks. Czesław Parzyszek SAC – Ojciec Duchowny Rodziny Rodzin – Warszawa, Boże Narodzenie 2017r.
 Życzenia świąteczne w Biuletynie Na Stronie 2 możemy przeczytać życzenia, jakie mógłby złożyć ks. Feliks Folejewski SAC. Życzenia opracowali na postawie wypowiedzi ks. Feliksa – Małgorzata Kowalik i diakon Jan Ogrodzki:
CO NAM MÓWI KS. FELIKS?
W okresie Bożego Narodzenia rozważamy i wpatrujemy się w tę Miłość, która przyszła do  nas przez Maryję, a ma postać Dziecka. Przedziwna droga Boga do człowieka… Przedziwna miłość, o której mówi  Prorok  Izajasz:,  „Bo  góry  mogą  ustąpić  i  pagórki  się  zachwiać,  ale  Miłość  Moja  nie  odstąpi  od ciebie”. (Boże Narodzenie 2003)
***
Pełny tekst życzeń można przeczytać na  Stronie 2 Biuletynu Rodziny Rodzin nr 1 (173) na Boże Narodzenie 2017 i Styczeń 2018
 Życzenia świąteczne w Biuletynie Na Stronie 3 Biuletynu oraz -> tutaj możemy przeczytać życzenia od naszego Prezesa:
Kochani! Szybko minął kolejny rok i znowu Boże Narodzenie! Dlaczego wciąż, od nowa, co roku obchodzimy Boże Narodzenie? Czy nie wystarczy, że świętowaliśmy już rok temu, i dwa lata temu, i trzy…  Dlaczego Bóg do nas ciągle przychodzi? Może nadal szuka miejsca, bo nie było go dość nie tylko w Betlejem w gospodzie, ale może także ciągle go za mało w moim sercu? Bóg się nie męczy człowiekiem ani nim nie nuży – często powtarzał nam te słowa śp. ks. Feliks.
Zróbmy Mu miejsce, otwórzmy drzwi naszego serca, zaprośmy Go do stołu, do pracy, do wypoczynku i do naszej modlitwy.
Życzę każdemu, aby w te święta Bożego Narodzenia spotkał się naprawdę osobiście z Jezusem. Życzę, aby  każdy w  tym  czasie  znalazł  choć  chwilę  na takie  spotkanie  sam  na sam  z przychodzącą  Miłością. Zmęczonemu niech przywróci siły, znużonemu nadzieję, wątpiącemu wiarę, a wszystkim radość i pokój. Deo Gratias! Krzysztof Broniatowski
 Życzenia świąteczne w Biuletynie Na Stronie 24 Biuletynu możemy przeczytać życzenia od Maryni Gabiniewicz:
Boże Narodzenie  2017
Kochana Rodzino Rodzin,
W całej Polsce w okresie Bożego Narodzenia będą
rozbrzmiewały melodie kolęd.
„Bóg się rodzi, moc truchleje…
Marynia cytuje początek tej pięknej kolędy, a następnie składa nam życzenia.
Pełny tekst życzeń Maryni można przeczytać na  Stronie 6 Biuletynu Rodziny Rodzin nr 1
(173) na Boże Narodzenie 2017 i Styczeń 2018
 Życzenia świąteczne w Biuletynie Na Stronie 24 Biuletynu możemy przeczytać życzenia od redakcji Biuletynu, a także krótkie wspomnienie o jego początkach, planach na przyszłość a także podziękowania dla dawnych (także tych którzy już towarzyszą nam z nieba) oraz obecnych autorów. :
Życzenia –  Kochani!
Na  Boże  Narodzenia  życzymy,  wiele  radości,  a szczególnie by Jezus narodził się w sercach naszych i do naszych  domów  przyniósł  wiele  miłości,  nadzieję,  mocną wiarę  oraz  obfite  dary.  Pomnażajmy  je,  abyśmy  mogli hojnie obdarowywać innych. […]
Pragniemy,  aby  w  dalszym  ciągu    Biuletyn Rodziny Rodzin łączył nasze grupy i rodziny, abyśmy żyli wspólnotą. Zachęcamy do pisania i dzielenia się tym co nas cieszy, pomaga i boli. Prosimy również o wszelkie sugestie i uwagi dotyczące redakcji naszego pisma. Na  Nowy  Rok  2018  życzymy  błogosławieństwa  Bożego  i  pomocy  naszej  Najlepszej  Matki Maryi.
Redakcja Biuletynu RR – Pełny tekst życzeń można przeczytać na  Stronie 24 Biuletynu Rodziny Rodzin nr 1 (173) na Boże Narodzenie 2017 i Styczeń 2018
  Życzenia świąteczne w Biuletynie

JT na podst. m. in -> Biuletynu Rodziny Rodzin nr 1 (173) na Boże Narodzenie 2017 i Styczeń 2018