1% DLA RR – Aplikacje e-pity 2018

1% DLA RR

Drodzy Państwo,

Oprócz zwykłego wypełniania rocznych zeznań podatkowych (PIT-ów) na formularzach papierowych, (patrz -> http://rodzinarodzin.pl/index.php/190101-1-dla_rr/) można użyć do tego celu odpowiednie programy komputerowe.

Dlatego miło nam poinformować Państwa, że już kolejny raz udostępniamy wszystkim członkom Rodziny Rodzin i naszym sympatykom dedykowane wersje programu e-pity 2018.

Poniżej zamieściliśmy indywidualne linki do dwóch wersji aplikacji dedykowanej, wykorzystując do tego celu odpowiednie przyciski ekranowe (grafiki).

Są to:
wersja do pobrania dla systemu MS Windows,
oraz wersja on-line uruchamiana w przeglądarce internetowej.

Zgodnie z prośbą użytkowników programu, w tym roku pole celu szczegółowego jest edytowalne.
Ale jeżeli chcesz, aby to właśnie Rodzina Rodzin skorzystała z odpisu 1% od podatku dochodowego, wpisz w polu wypełnianego zeznania (PIT-u) „numer KRS”: 0000309499 i koniecznie wpisz też w polu „cel szczegółowy 1%” słowa: Rodzina Rodzin

Wersja do pobrania dla systemu MS Windows:

e-pity2018-opp-0000309499

Kliknięcie na powyższą grafikę spowoduje przełączenie na stronę producenta programu. Kliknięcie na znajdujący się na tej stronie przycisk ekranowy e-pity 2018 POBIERZ spowoduje pobranie do odpowiedniego folderu wersji programu do pobrania.
Nazwa tego folderu w zależności od wersji Windows może być np. 'Downloads’.
Ścieżka dostępu do tego folderu może być np.: C:\Documents and Settings\szkolenie\Moje dokumenty\Downloads.
Powtórne, przypadkowe lub celowe kliknięcie na przycisk ekranowy e-pity 2018 POBIERZ – spowoduje kolejne pobranie tego programu pod zmienioną nazwą. Który plik był pierwszy, czyli właściwy, można ustalić np. na podst. Daty modyfikacji.
Kliknięcie na pobrany plik spowoduje uruchomienie programu.

Wersja on-line uruchamiana w przeglądarce internetowej:

online-epity-2019-KRS-0000309499

 

.

Na stronie zastosowano linki do programów e-pity, opracowanych przez e-file sp. z o. o., Copyright 2018-2019

.

Pozdrawiamy

.

JT