BAL KARNAWAŁOWY 2019 – Potwierdzamy, że w sobotę 16 lutego odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY Rodziny Rodzin

Potwierdzenie

Kochani!

Po zasięgnięciu opinii wielu osób, w tym Ojca Duchownego Rodziny Rodzin i rozważeniu sprawy czy wobec śmierci, pogrzebu i ogłoszonej żałoby należy odwołać bal Rodziny Rodzin, doszedłem do wniosku, że jednak bal na Łazienkowskiej powinien się odbyć.

Proszę nie odbierać tego, jako wyłącznie mojej decyzji, choć biorę na siebie odpowiedzialność za nią. Tak więc nie odwołujemy balu i zapraszam serdecznie do uczestnictwa w nim, w najbliższą sobotę 16 lutego 2019 r.

Chcę jednak bardzo wyraźnie podkreślić i liczę na zrozumienie, że decyzja ta w niczym nie umniejsza szacunku należnego zmarłemu premierowi – śp. Janowi Olszewskiemu. Zachęcam wszystkich do modlitwy w intencji zmarłego. W jego intencji będziemy się również wspólnie modlić w sobotę w naszej kaplicy podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszam do uczestniczenia w tej Mszy Świętej, aby także w ten sposób okazać szacunek dla zmarłego i modlić się w intencji naszej Ojczyzny.

Bal rozpoczniemy o godz. 19.00, kiedy skończy się okres żałoby narodowej.

Jednocześnie pozostaję z pełnym szacunkiem dla postawy tych, którzy w tym dniu z balu zrezygnują.

Przypominam, że bal ma szczególny, patriotyczny charakter – PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA!

Zapraszam i przypominam, że potrzebne są ręce do pracy w piątek od godz. 18.00 i w sobotę od godz.16.00, a także ochotnicy do sprzątania po balu.

Krzysztof Broniatowski

PS.: Bal dla dzieci w niedzielę 17 lutego 2019 r. tym bardziej pozostaje bez zmian. Zapraszamy!
KB

.

(DT, JT)