ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA RODZINY RODZIN 2019

AdwentowyDzieńSkupienia_winieta

W drugą niedzielę Adwentu 8 grudnia 2019 roku o godz. 10.00

zapraszamy serdecznie na

ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA RODZINY RODZIN

Dzień ten, pod hasłem: MIRIAM – SEKRET BOŻEGO PIĘKNA poświęcony będzie Matce Bożej. Powodów do tego jest kilka. Przede wszystkim 8 grudnia to uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Po drugie to Adwent – okres oczekiwania z Maryją na przyjście Pana Jezusa. Po trzecie nasz ostatni już – dziewiąty rok formacji według Jasnogórskich Ślubów Narodu jest poświęcony czci dla Matki Bożej.

Ku Matce Bożej prowadzić nas będzie Piotr Kordyasz. Rozpoczniemy o godz.10.00.

Będzie to też początek przygotowania do planowanego na 1 czerwca 2020 roku w Święto Matki Kościoła oddania siebie i rodzin na Pomocników Matki Kościoła.

W tym dniu, podobnie jak to było rok temu, będzie okazja – dla chętnych – do złożenia uroczystego przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przyrzeczenia przyjmie podczas Mszy Świętej ks. Jerzy Błaszczak. W załączeniu znaleźć można rotę przyrzeczenia, warunki Duchowej Adopcji i tekst modlitwy odmawianej w tej intencji. Zachęcamy!

DUCHOWA ADOPCJA

Nie zapominamy, że jest to także dzień imienin śp. Cioci Lili – Marii Wantowskiej.

.

Od 12:00 do 13:00  GODZINA ŁASKI dla całego świata.

.

*************************************

UWAGA!!! Będzie także możliwość włączenia się w szlachetną inicjatywę harcerzy, którzy organizują pomoc dla rodzin mieszkających daleko w głębi Ukrainy, przygotowując paczki świąteczne. W załączeniu apel harcerki należącej do Rodziny Rodzin wraz z informacją jakie produkty możemy przynieść w niedzielę na Łazienkowską. Gorąco polecamy!

AKCJA PACZKA