PIKNIK RODZINNY 2016 – Zakończenie roku na Łazienkowskiej w niedzielę 12 czerwca 2016

2016/06/10 Aktualizacja

Rezerwujmy sobie czas na niedzielę 12 czerwca!

Koniecznie – wszystkich przyjaciół śp. ks. Feliksa Folejewskiego zapraszamy do Ośrodka RR na Łazienkowskiej w najbliższą niedzielę 12 czerwca na godz. 10:00 z pieniążkiem na wakacje – prezentem dla ks. Felka

Dojazd ZTM przystanek Rozbrat

Bo w niedzielę 12 czerwca, będzie zakończenie roku na Łazienkowskiej połączone z imieninami śp. ks. Feliksa Folejewskiego.  Rozpoczniemy dziękczynną Mszą Świętą o godz. 10:00. Będziemy wdzięczni za punktualność. Na symboliczne imieniny ks. Felka, oprócz modlitwy w jego intencji, złoży się krótki program oparty na jego słowie do nas skierowanym a także zbiórka pieniędzy na wakacje naszych rodzin i dzieci. Pamiętamy, że takie było od lat pragnienie Księdza, aby, w Choszczówce, zamiast kwiatów dla niego, ofiarować coś na wakacje Rodziny Rodzin. Po programie imieninowym rozpoczniemy w Ośrodku piknik rodzinny. W związku z piknikiem prosimy o przyniesienie ciasta, słodyczy i napojów. Kiełbaski z grilla zapewnione.

W tym czasie będzie można nabyć ponownie wydrukowaną książkę pt. „Dziękuję” autorstwa ks. Feliksa

Będzie też najnowszy -> czerwcowy numer Biuletynu RR

Przyjdźmy całymi rodzinami. Zaprośmy przyjaciół ks. Felka. W trakcie spotkania w niedzielę 12 czerwca rozpoczną się zapisy na zapowiadane już dwie pielgrzymki Rodziny Rodzin.

Pierwsza z pielgrzymek – w dniach 20-21 sierpnia do Poznania i Gniezna związana jest z obchodami 1050 rocznicy Chrztu Polski.

Druga pielgrzymka, w dniach 24-25 września do Krakowa i Łagiewnik, związana jest z Rokiem Miłosierdzia.

Obie pielgrzymki poprowadzi ks. Czesław Parzyszek – Ojciec Duchowny Rodziny Rodzin. Będą informacje o obu pielgrzymkach. Przy zapisie należy wpłacić 50 zł. Potem piknik rodzinny. Chcemy kontynuować to, o co tak prosił i zabiegał ks. Felek, a mianowicie, aby zamiast kwiatów dla niego, przynieść parę złotych na wakacje RR. To było zawsze duże wsparcie finansowe naszych wakacji. Pamiętajmy o tym i w tym roku. Będzie zorganizowana zbiórka.

Można też przekazać darowiznę na ten cel na konto Stowarzyszenia Apostolskiego Rodzina Rodzin z dopiskiem „darowizna na wakacje 2016”. Takie wpłaty można odliczać od podstawy opodatkowania, obniżając w ten sposób podatek dochodowy. Przypominamy nr konta bankowego:  64 2130 0004 2001 0552 4418 0001

Deo Gratias!

.

JT (KB)