Kupiliśmy bilety dla młodzieży z Rodziny Rodzin ze Lwowa

2016/07/20 Aktualizacja

Lwowska Rodzina Rodzin

Przedstawiamy grupę młodzieży ze Lwowa i Mościsk, która należy do Lwowskiej Rodziny Rodzin i bierze aktywny udział w życiu parafii św. Antoniego we Lwowie i św. Jana Chrzciciela w Mościskach. Oto co mówią o sobie:

„Jako młodzież, staramy się zawsze pomagać w przygotowaniu różnych spotkań. Lubimy wspólnie spędzać czas latem. Co roku bierzemy udział w pielgrzymce i spotkaniu młodych w Bolszowcach (Ukraina), a także uczestniczymy w rekolekcjach i dniach skupienia dla młodzieży, co przynosi nam wielką radość oraz jeszcze większe poznanie miłości Bożej. W czasie świąt Bożego Narodzenia mamy wspólny opłatek, gdzie każdy z nas ma możliwość złożenia życzeń oraz kolędowania. Młodzież przy parafiach bierze aktywny udział w katechezach, śpiewa w scholi i przedstawia co roku jasełka, a chłopcy, jako ministranci służą do Mszy Świętej.

Gorąco pragniemy uczestniczyć w ŚDM, aby przeżyć ten czas wspólnie z Bogiem, zobaczyć na żywo Papieża oraz poznać nowych przyjaciół z całego świata.
Prosiliśmy o wsparcie nas finansowo, ponieważ wielu z nas nie ma takich możliwości. Ze swojej strony obiecujemy modlitwę i bardzo dziękujemy za Wasze otwarte serca. Niech Pan Bóg Wam błogosławi.
Pozdrawiamy ze Lwowa!! 🙂 „

Światowe Dni Młodzieży

Zbliżają  się  Światowe  Dni  Młodzieży.  Chcieliśmy  pomóc  młodzieży  z  Rodziny  Rodzin  ze Lwowa  w przeżywaniu  tych  wydarzeń  najpierw  w  Diecezji  Warszawskiej,  a  później  w wydarzeniach  centralnych  w Krakowie.  Wielu  z  Was  angażuje  się  w  te  wydarzenia  w  różnej formie. Zachęcaliśmy jednak do wsparcia młodzieży z Rodziny Rodzin ze Lwowa.
Wpłaty można było dokonać za pośrednictwem strony http://www.biletdlabrata.pl/

KUP BILET

Trzeba było wejść w zakładkę Odprawcie pielgrzymów, następnie wybrać flagę Ukrainy flaga Ukrainy i kliknąć na zakładkę „POZNAJ GRUPY Z TEGO KRAJU„, po przewinięciu strony do góry, należało następnie wybrać „UA0023 Lwów – Rodzina Rodzin„, potem „POMÓŻ TEJ GRUPIE” i dalej wg wskazówek na stronie.

_
Była też możliwość wpłat przez Opiekunów grup.

 

JT m. in. na post.: Biuletynu Rodziny Rodzin nr 3 (155) Marzec – Wielki Post 2016  Strona 17