wsparcie dla Klubu

2016/10/18 Aktualizacja
.
Terapeutyczny Klub Absolwenta Bełska

Kochani,
 .
Terapeutyczny Klub Absolwenta – Bełska zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie. Klub został utworzony 2 lata temu, aby dorosłe już osoby z niepełnosprawnościami nie siedziały w domu, lecz miały jakieś bezpieczne miejsce, w którym mogą się spotykać z rówieśnikami i nadal się rozwijać.
Klub ma teraz duży problem. Jeden zeszłoroczny sponsor nie odzywa się i potrzeba jakoś uzbierać 5000 zł. Jest im bardzo ciężko. Rodzice wpłacają darowiznę, która starcza tylko na opłacenie użyczenia sali do zajęć. Nie mają środków na opłacenie księgowej, recepcjonistki, częściowo na wynagrodzenie terapeutów od zajęć indywidualnych, składek społecznych pracowników oraz materiałów na zajęcia plastyczne, kulinarne, artykuły biurowe i higieniczne. Nawet nie ma szansy, aby gdzieś się ruszyć, bo muszą mieć transport, który kosztuje.
Niektórzy rodzice, jak np. Pani Maryla Ochimowska-Teper, starają się zorganizować koncerty charytatywne (patrz -> Zaproszenie na koncert), ale nie wiadomo ile uda się uzbierać. Dlatego zwracają się o wsparcie.
Były rozdawane ulotki z prośbą o pomoc. Zobacz -> 1 strona ulotki i -> 2 strona ulotki. Każda najmniejsza wpłata jest dla nich bardzo cenna. W ulotce podane jest konto do wpłat 1 % oraz do darowizn. Darowizny można też przelewać na konto fundacji, która prowadzi klub.
Podajemy dane do wpłat.
.
Fundacja Zapewnić Przyszłość,
ul.VI Poprzeczna 24, 04-614 Warszawa
konto : 43 2130 0004 2001 0602 8278 0001
tytuł przelewu: na rzecz Terapeutycznego Klubu Absolwenta – Bełska
to konto jest bezpośrednio do dyspozycji Terapeutycznego Klubu Absolwenta – Bełska.
.
Klub będzie wdzięczny za każdą wpłatę. Liczy, że uda się trochę uzbierać.
Klub prosi abyście przekazali jego prośbę do innych osób.
Bardzo serdecznie pozdrawia.
W czwartek 27 października Klub zaprasza na 2 urodziny. Pokaże przedstawienie bajki „Przeżycia ciekawskiego kota” w wykonaniu klubowiczów wspieranych przez terapeutów i asystentów, a potem zaprasza na domowe ciasta i podzielenie się wrażeniami.
.
Terapeutyczny Klub Absolwenta - Bełska
.
JT (MO)
Tagi: