sobota, 22 czerwca, 2024

18 czerwca 2023 – tradycyjna pielgrzymka RR do Niepokalanowa na zakończenie roku pracy

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę, 18 czerwca 2023 r., na tradycyjną pielgrzymkę RR do Niepokalanowa na zakończenie roku pracy.

Spotykamy się na Mszy Świętej w bazylice o godz. 11.30.

Po Mszy Świętej spotykamy się pod wiatą na herbatkę i drugie śniadanie, które trzeba wziąć ze sobą (tzn. herbata będzie na nas czekała ale kanapki mamy swoje.). Osoby, które będą po raz pierwszy niech poczekają po liturgii przed bazyliką i dołączą do grupy RR, która uda się pod wiatę. Można też zapytać kogoś z miejscowych, gdzie jest ta wiata – z pewnością wskaże.

Po drugim śniadaniu – ok. godz. 13.30 – udajemy się na prelekcję do sali w przyziemiu domu rekolekcyjnego (św. Teresy), który jest obok wiaty. W tym roku prelekcję ma wygłosić pani Zofia Zawadzka, a jej tematem będzie rola (wpływ) Maryi w historii Polski.

Po prelekcji udajemy się na godz. 15.00 do kaplicy Ojca Maksymiliana na koronkę do Bożego Miłosierdzia a po niej różaniec. Na zakończenie pielgrzymki (ok. godz. 16.00) odbędzie się podziękowanie za pierwszy rok posługi naszemu Ojcu Duchownemu – ks. Jerzemu Limanówce SAC. Nożna też oczywiście nawiedzić kaplicę adoracji – Światowe Centrum Modlitwy o Pokój. Prosimy jednak aby nie robić tego kosztem udziału w zaplanowanym programie pielgrzymki.

Do zobaczenia.

Aktualności