DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO 2019 – 2 lutego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego

2 luty

Na winiecir: Pierwszy od prawej Bp Kazimierz Gurda Przewodniczący Komisji KEP (KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI) ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego

Dzień 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego, święty papież Jan Paweł II ustanowił Światowym Dniem Życia Konsekrowanego.

Z tej okazji pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim osobom konsekrowanym, które od lat swoim powołaniem posługują Rodzinie Rodzin. Są to księża pallotyni z naszym ojcem duchownym ks. Czesławem Parzyszkiem, księża diecezjalni z ks. Zbigniewem Kapłańskim, kapłani z innych zgromadzeń zakonnych z ks. Stanisławem Kozikiem – autorem MEDYTACJI w naszych FORMACJACH, nasz diakon Jan Ogrodzki, panie z Instytutu Prymasowskigo, siostry i księża ze Wspólnoty Jerozolimskiej.

Zapewniamy Was kochani o naszej wdzięczności i pamięci w modlitwach.

Życzymy aby dar powołania, który przyjęliście od Boga, był przeżywany przez Was jako radosne posłannictwo w codzienności dzisiejszego świata. Niech życie Wasze będzie drogowskazem jak żyć miłością, wiarą i jednością w drodze do Chrystusa.

Otaczamy Was modlitwą i pamiętamy w intencjach o modlitwie o powołania do służby Bogu z naszych rodzin.

W tym miejscu dołączamy nasze najlepsze życzenia imieninowe dla ks. Zbigniewa (17 luty). Niech Cię Bóg błogosławi, strzeże i obdarza potrzebnymi Darami. Dziękujemy za opiekę duszpasterską w Rodzinie Rodzin

.

Na podst. m. in. -> Biuletynu Rodziny Rodzin nr 2 (174) Luty 2018, Strona 3