W sierpniu bardzo potrzeba mobilizacji modlitewnej!

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Warszawie w dniach 31.08.2014 – 8.09.2014
Kochani!

W Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego, po odwołaniu prof. Bogdana Chazana z funkcji dyrektora, rozpoczęto całodzienną adorację w obronie Życia Nienarodzonych: w intencji Dzieci, Ich Rodziców i Pracowników Szpitala.
Żeby jednak móc wystawić Najświętszy Sakrament, konieczne jest, by zawsze ktoś modlił się przed Nim. Dlatego ustalane są „dyżury” modlitewne – po jednej godzinie, tak by modlitwa trwała nieustannie od 8.00 do 20.00. Ponieważ każdy ma swoje obowiązki, także w sierpniu wielu mieszkańców Warszawy pielgrzymuje na Jasną Górę, potrzeba wielu osób, by adoracja nie ustawała. Stąd ogromna prośba o włączenie się do akcji.

W sierpniu, zapraszamy gorąco do szpitalnej Kaplicy pw. Świętej Rodziny na adorację przed Tabernakulum.

 Adres:

SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY IM. ŚWIĘTEJ RODZINY
02-544 Warszawa, ul. Madalińskiego 25
Kaplica pw. Świętej Rodziny
Msza św. w niedz. i święta o godz. 10.00

Położenie szpitala na mapie:

Ginekologiczno-Polożniczy im. Świętej Rodziny SP ZOZ, Warszawa


Po 26 sierpnia powróci adoracja przed Najświętszym Sakramentem wystawionym w Monstrancji i lista modlitewna do wypełnienia naszą obecnością.

Jeśli ktoś zechciałby włączyć się do stałej modlitwy, proszę o kontakt z koordynującą akcję p. Marią Bienkiewicz (tel. 791 577 901).
P. M.Bienkiewicz od wielu lat broni życia poczętego, m.in. pomagając matkom w trudnej sytuacji. Jest przewodniczącą Fundacji Nazaret, działającej w ramach Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia (http://www.nazaret.iap.pl/).
Informację o pierwszej adoracji w dramatycznej sytuacji szpitala można znaleźć tutaj: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/87601,zaloba-na-madalinskiego.html (uwaga! artykuł zilustrowano drastycznym zdjęciem z plakatu broniącego Życia Nienarodzonych).
Bardzo proszę o rozsyłanie dalej tego zaproszenia do wspólnej modlitwy.