Koncert Patriotyczny,,W Hołdzie Obrońcom Polskich Granic” – 26 marca 2022

koncert_20220326_winieta

Zapraszamy na koncert patriotyczny, który może być pięknym zwieńczeniem 24 – godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji pokoju na świecie.

Jednym z charyzmatów Rodziny Rodzin jest Patriotyzm.

Koncert Patriotyczny,,W Hołdzie Obrońcom Polskich Granic” odbędzie się 26 marca w sobotę o godz. 19 w Kościele Chrystusa Króla Pokoju (Kościół Księży Pallotynów) przy ulicy Skaryszewskiej 12.

2022.03.26_koncert patriotyczny

„W hołdzie obrońcom polskich granic”.
Fundacja Grupy PKP zaprasza na wyjątkowy koncert patriotyczny

W obliczu zagrożenia dają dowody najwyższego profesjonalizmu i oddania państwu oraz jego obywatelom. Niewzruszenie stoją na swoich posterunkach, by bronić bezpieczeństwa Ojczyzny. Szczególnie w tym trudnym czasie chcemy wyrazić wdzięczność funkcjonariuszom służb mundurowych strzegącym granic naszego kraju. Dlatego Fundacja Grupy PKP zaprasza na koncert patriotyczny, który swoim występem uświetnią artyści młodego pokolenia.
W chwili kryzysu migracyjnego, broniąc bezpieczeństwa kraju, z odwagą i determinacją na granicy z Białorusią stanęli polscy żołnierze, policjanci, funkcjonariusze Straży Granicznej i Straży Ochrony Kolei, a także członkowie Wojsk Obrony Terytorialnej. Dziś, w obliczu trwającej inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę, z troską i oddaniem pomagają tym, którzy uchodzą przed grozą wojny i szukają bezpiecznej przystani w Polsce. Ponownie są na pierwszej linii, gdyż służba drugiemu człowiekowi stanowi dla nich wartość nadrzędną.
Dlatego już w sobotę 26 marca o godz. 19.00 spotkajmy się na zorganizowanym przez Fundację Grupy PKP koncercie patriotycznym, który odbędzie się w Kościele Chrystusa Króla Pokoju przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie i wspólnie wyraźmy naszą wdzięczność dla Obrońców polskich granic. Niech będzie to forma podziękowania i docenienia ich trudu, wytrwałości oraz poświęcenia.

Podczas koncertu swój repertuar zaprezentują utalentowani artyści młodego pokolenia:
– Julia Matczak
– Karolina Jędrzejewska
– Alicja Krasucka
– Nadia Czubacka
– Maria Stasiak
Wstęp na wydarzenie wolny.
Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki patriotycznej, a także osoby, które poprzez swoją obecność zechcą podziękować tym, którzy pełnią służbę na polskich granicach, w szczególności na ich wschodnim odcinku.
Transmisję koncertu będzie można również śledzić na profilu Facebook Fundacji Polska360 (facebook.com/polska360.org) oraz na kanale Pallotti.TV (youtube.com/c/PallottiTvLIVE).
Fundacja Grupy PKP