Modlitwa RR w intencji Seminarium SAC w Ołtarzewie i jego Seminarzystów

sem-sac_winieta

Nawiązując do prośby wyrażonej przez ks. Michała Siennickiego SAC, prefekta seminarium w Ołtarzewie, podczas Mszy Świętej odprawionej w naszej kaplicy 2 lutego br. (w dniu wdzięczności Ojcu za dom na Łazienkowskiej), chcemy zorganizować modlitwę RR w intencji seminarium i seminarzystów. Poniżej jest lista aktualnych alumnów pallotyńskich. Każdy, kto tylko zechce, będzie miał możliwość otoczenia opieką modlitewną wybranego przez siebie seminarzystę. Będzie możliwość zgłoszenia wybranej osoby, co zostanie uwidocznione serduszkiem – jak było już praktykowane poprzednio w takich sytuacjach, tak aby wszyscy seminarzyści znaleźli swego modlitewnego opiekuna w RR. Serdecznie zachęcamy.

Modlitwa jest zorganizowana na wzór modlitwy podczas odchodzenia śp. księdza Feliksa. 

Zobowiązania do modlitwy można składać wysyłając zgłoszenie na adres pod którym administratorzy strony Rodziny Rodzin przyjmują maile, czyli: administrator.rr@rodzinarodzin.pl

 Serduszka przy określonym seminarzyście – wskazują, że za Niego została zadeklarowana modlitwa. Im więcej będzie modlących się, tym więcej pojawi się serduszek.

Kurs           Seminarzysta Deklaracja modlitwy
VI           dk. Tomasz S.  
VI           dk. Marek W.  
V           Maksim B. SAC  ♥
V           Andrzej Ch. SAC  
V           Pavel K. SAC  ♥
V           Bartosz O. SAC  
V           Krzysztof Sz. SAC  
IV           Michał E. SAC  
IV           Michał J. SAC  
IV           Michał P. SAC  
IV           Karol S. SAC  
III           Karol P. SAC  ♥
III            Paweł S. SAC  ♥
III            Vitaliy M. SAC  ♥
III            Mateusz W. SAC  
II           Maciej K. SAC  
II           Mateusz M. SAC  
II           Dariusz Sz. SAC  ♥
I           Damian K. SAC  
I           Maciej K. SAC  
I           Paweł M. SAC  ♥
I           Paulino N. SAC  ♥
I           Szymon R. SAC  ♥

Pamiętajcie, że każdego dnia w Seminarium odprawiamy 3 msze święte za naszych dobrodziejów i przyjaciół. To przywilej od wielu lat, dany prawie sto lat temu. Jest to tak zwane „Dzieło powołań kapłańskich”. 
Dziękuję za wszelkie dobro, którego nasze Seminarium doświadcza od Rodziny Rodzin. 
ks. Michał Siennicki SAC 
Prefekt Studiów WSD SAC

„Remont Stulecia” Pallotyńskiego Seminarium

Do 8 kwietnia 2021 trwa zbiórka na wyposażenie w meble pokoi alumnów w Seminarium Pallotyńskim w Ołtarzewie. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia Apostolskiego Rodzina Rodzin (ul. Łazienkowska 14, 00-449 Warszawa) o numerze: 10 2130
0004 2001 0552 4418 0003   tytułem: „Darowizna na rzecz seminarium w Ołtarzewie”. Naszym zamiarem jest okazanie w ten sposób wdzięczności księżom Pallotynom za ich wkład w Rodzinę Rodzin. Koszt wyposażenie jednego pokoju to 3.000 zł. Po 8 kwietnia można wpłaty kierować bezpośrednio na konto Seminarium.