Pikieta w obronie prof. Bogdana Chazana – Warszawa, 18 września

Pikieta w obronie prof. Bogdana Chazana[Prof. Bogdan Chazan – Fot. Tomasz Gołąb / Gość Niedzielny]

Kinga Małecka-Prybyło /stopaborcji.pl

W czwartek 18 września, o godzinie 13.00 przed bramą Ratusza w Warszawie odbędzie się pikieta pacjentek w obronie naszego lekarza – prof. Bogdana Chazana.

Chcemy ponownie wyrazić swój sprzeciw wobec decyzji Prezydent Miasta Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie zwolnienia prof. Chazana i domagać się jego powrotu na stanowisko Dyrektora Szpitala im. Św. Rodziny. Podczas pikiety wręczymy Hannie Gronkiewicz-Waltz petycję o przywrócenie profesora do pracy.

Profesor Bogdan Chazan był naszym lekarzem od lat. Niejednokrotnie ratował życie nasze oraz naszych dzieci. Został zwolniony ze szpitala w świetle kamer w wyniku wytoczenia przeciw niemu absurdalnych i zmanipulowanych oskarżeń. Nas, pacjentki, pozbawiono możliwości leczenia u specjalisty o międzynarodowej renomie. Odebrano nam też szpital, w którym do tej pory nie zabijało się dzieci i gdzie mogłyśmy się udać spokojne o to, że nie pracują tam zabójcy w białych kitlach.

Wobec sprzeniewierzenia się przez Hannę Gronkiewicz-Waltz jej misji służby publicznej, będziemy organizować pikiety pod urzędem miasta do skutku, tj. do zmiany decyzji w sprawie profesora Chazana.

na podst: gosc.pl