sobota, 22 czerwca, 2024

Zaproszenie na SPOTKANIE MŁODZIEŻY RR w sobotę 27 listopada o godz. 17

Mlodziez_20211127_winieta

Drodzy Rodzice,
Kochana Młodzieży!

Chcielibyśmy podzielić się ważną informacją. W tym roku akademickim praktyki w naszej wspólnocie Rodziny Rodzin będzie odbywać aż 3 kleryków z WSD Pallotynów z Ołtarzewa. Oznacza to, że możemy uruchomić prace formacyjne tam gdzie dzisiaj jest największe zapotrzebowanie, czyli wśród młodzieży, zwłaszcza młodszej. Chcielibyśmy obok istniejącej dotychczas grupy tzw. „po bierzmowaniu” zintensyfikować pracę duszpasterską z młodzieżą nieco młodszą: od klasy 7 szkoły podstawowej do klasy 1 szkół ponadpodstawowych.
Spotkania będzie prowadził kleryk z WSD w Ołtarzewie, a będą się odbywały w każdą drugą sobotę miesiąca w godzinach 17-20 w sali Prymasa Wyszyńskiego w Ośrodku RR na Łazienkowskiej 14. Aby nie czekać z rozpoczęciem tych spotkań do drugiej soboty grudnia pierwsze spotkanie odbędzie się wyjątkowo w czwartą sobotę listopada, tj. 27 listopada o godz. 17.
Na spotkanie zapraszamy całą młodzież związaną z RR zarówno poprzez uczestnictwo w grupach rodzinnych, jak i poprzez wakacje w Kujankach, a także Waszych znajomych.
Pojawiły się pytania czy ta grupa będzie przygotowywać się do bierzmowania. W trakcie pierwszego spotkania chcielibyśmy się zorientować jakie jest zainteresowanie takim przygotowaniem (część młodzieży już zaczęła przygotowania w swoich parafiach). Na spotkania zapraszamy zarówno jednych jak i drugich.

Do zobaczenia.

W razie pytań proszę dzwonić lub pisać:
Maria Świerczyńska    tel.: 602 425 052,  mail: maria@wodzirej.waw.pl
Michał Kot    tel.:  601 130 333,  mail:  mic.kot1@gmail.com

 
Aktualności