ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2017 – Otrzymaliśmy życzenia

ŻYCZENIA

Kochani!
Wszystkim życzę błogosławionych, pełnych nadziei i wewnętrznej radości Świąt Bożego Zmartwychwstania!
Deo Gratias!
Krzysztof
 

 na Wielkanoc

Kochana Rodzino Rodzin

W tym pełnym zadumy czasie przygotowania do Świąt Wielkanocnych, na nadchodzący Wielki Tydzień rozpoczynający się Niedzielą Palmową, Triduum Paschalne i niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego.

Papież Franciszek w orędziu na tegoroczny Wielki Post tak do nas pisze: „to nowy  początek, to droga prowadząca do bezpiecznego celu, Paschy Zmartwychwstania,  zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią. Okres ten zawsze kieruje ku nam stanowczą zachętę do nawrócenia”.

Życzymy naszej wspólnocie Rodzinie Rodzin przyjęcia tego objawienia, że Pan prawdziwie Zmartwychwstał i jesteśmy wezwani w tym czasie do nawrócenia, alleluja,  alleluja,  alleluja.

Redakcja Biuletynu 

.

Serdeczne życzenia  na Święta Zmartwychwstania Pańskiego wiele pokoju, radości, nadziei i miłości. Zmartwychwstał Pan prawdziwie Alleluja!!!

Polecam -> Biuletyn z życzeniami dla RR Ojca ks. Czesława Parzyszka, z pięknymi tekstami ks. Zbigniewa,  diakona Jana i informacjami.

Pamiętajmy o wzajemnej modlitwie, a szczególnie o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. szczęść Boże Małgorzata i Henryk z rodziną

. Jezus Chrystus Zmartwychwstał

Wieczorem owego pierwszego dnia tygodnia, tam gdzie przebywali uczniowie, gdy drzwi były zamknięte z obawy przed Żydami, przyszedł Jezus, stanął pośrodku i rzekł do nich: Pokój wam! A to powiedziawszy, pokazał im ręce i bok. Uradowali się zatem uczniowie ujrzawszy Pana. A Jezus znowu rzekł do nich: Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam. Po tych słowach tchnął na nich i powiedział im: Weźmijcie Ducha Świętego! Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane. /Ewangelia według św. Jana 20,19-23/
.
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, radości, nadziei, zdrowia i pomyślności każdego dnia życzymy Wam i Najbliższym – Izabela i Zdzisław

..na Wielkanoc . na Wielkanoc .

 🙂 Niech Zmartwychwstały Chrystus wypełnia Wasze życie w obfitość Swoich Łask, niech wleje w Wasze serca miłość i pokój, niech przemienia każdy smutek w radość, każde zmartwienie w szczęście i nadzieję, niech dni Waszego życia wypełnia spokojem i radością. Błogosławionych Świąt życzy Ania T. wraz z całą rodzinką

.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Ten czas to przejście z mroku do światła, ze smutku do radości, z cierpienia i bólu do zwycięstwa nad śmiercią. Śpiewajmy Alleluja z głęboką wiarą i ożywczą nadzieją! Serdeczne życzenia radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych  przesyła Ania J.

.

Niech Zmartwychwstały Chrystus błogosławi Wam zdrowiem i szczęściem
 Basia C.

.

Wesołego Alleluja 2017

a. k.

Wysłano z telefonu Samsung

.

Niech  Zmartwychwstały Chrystus towarzyszy Wam każdego dnia! Alleluja! – Grażyna i Wiesiek

.

 Aby zdrowie dopisało i Jajeczko smakowało,
 i Szyneczka nie tuczyła, Atmosfera była miła
 a zajączek uśmiechnięty
przyniósł wreszcie te prezenty
 Wesołych Świąt
 Krysia C.
 .

Świąteczne od Praskiej Ferajny

 .
Z okazji Wielkiejnocy – wszystkim życzymy całego koszyka (dosłownie!) dóbr doczesnych, ale także wartości duchowej, którą niech będzie nowe życie czyli zmartwychwstanie.
 na Wielkanoc
Na naszym zdjęciu walizka podkreśla doraźność życia, jego niejako podróżny (w tym sensie także krajoznawczy!) charakter.
Pisanek nie krasiliśmy tylko z szacunku dla śledzących nasze poczynania oczu 😉

 Pozdrawiamy, Praska Ferajna

www.PraskaFerajna.WAW.PL [dostęp 2017-04-19]

.

JT (KB, RB, MK, ZP, LP, MO, AT, AJ, BC, AK, WK, KC, PF)