PAMIĘTAJMY – Kochani! Dzisiaj, w sobotę 13 lipca 2019 imieniny śp. Małgosi Nity. Pamiętajmy o Niej i o sobie wzajemnie w modlitwie!

PAMIĘTAMY

6 rocznica odejścia z naszej wspólnoty do Domu Ojca śp. Ireny Małgosi Nity

Kochani!

W dniu 8 grudnia, w Święto Niepokalanego Poczęcia Maryi mijają kolejne rocznice odejścia z naszej  wspólnoty  do Domu Ojca śp. Ireny Małgosi Nity. Była związana z Rodziną Rodzin blisko 40 lat.
Uroczystości pogrzebowe odbyły się w dniu 12 grudnia 2011 roku w kościele parafialnym w Cegłowie. A zimno było wtedy straszliwie. Mszę Świętą koncelebrowało 5 kapłanów. Homilię wygłosił Ojciec Duchowny Rodziny Rodzin – ks. Feliks Folejewski SAC. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyła licznie grupa św. Feliksa z Kantalicjo, do  której  należała  Małgosia.  W  imieniu  grupy  i  całej  Rodziny  Rodzin  –  Małgosię  pożegnała  Ania Rokicka-Broniatowska. Homilia ks. Feliksa i pożegnanie przez Anię były tak piękne, że współpracownicy z firmy w której pracowała Małgosia, nie ośmielili się już zabrać głosu. A szkoda, bo znaliśmy Małgosię jaką wspaniałą osobą była pośród nas, zawsze uśmiechnięta (załączone zdjęcia są nietypowe, bo jest na nim poważna), ale chętnie byśmy usłyszeli – jaką, z pewnością równie wspaniałą osobą była wśród innych  (Pożegnanie wygłoszone przez Anię, można przeczytać na stronie 16 Biuletynu Rodziny Rodzin nr 114 na Boże Narodzenie 2011).

Pamiętajmy o Małgosi…

.
KB