Ks. Jerzy Limanówka nowym Ojcem duchownym RR

Dziękuję wszystkim za wytrwałą modlitwę o Ojca Duchownego dla RR. Ks. Jerzy Limanówka SAC wyraził gotowość pełnienia funkcji Ojca Duchownego Rodziny Rodzin. Ma aprobatę ks. Prowincjała Zenona Hanasa SAC. Wspierajmy teraz naszą modlitwą ks. Jerzego, który przy swoich dotychczasowych licznych obowiązkach, zdecydował się ogarnąć sercem całą Rodzinę Rodzin.

Powitanie
Drogi nam Księże Jurku!

Witamy Ciebie w Rodzinie Rodzin z wielką radością. Witamy jako Ojca Duchownego Rodziny Rodzin. Bo duszpasterzem w Rodzinie Rodzin byłeś od bardzo wielu już lat. Nie byłoby nawet właściwym witać Ciebie w naszym Ośrodku na Łazienkowskiej, bo to był kiedyś Twój dom. Jeśli nawet musiałeś dom ten opuścić, to sercem w Rodzinie Rodzin pozostałeś. Cieszyło nas każde pojawienie się Twoje wśród nas, a byłeś zawsze gotowy usłużyć, kiedy tego potrzebowaliśmy. Wspierałeś nas poprzez Fundację Salvatti.pl. Od jakiegoś czasu coraz bardziej angażowałeś się obejmując opieką duszpasterską jedną z grup Rodziny Rodzin.
Wyrażamy Ci naszą wdzięczność za wyrażenie zgody na podjęcie odpowiedzialności za całą Rodzinę Rodzin. Widzimy w tej decyzji Twoje czułe kapłańskie serce, które widząc sytuację w Rodzinie Rodzin, nie mogło pozostać obojętne.
Rozumiemy, że masz jeszcze wiele innych obowiązków poza Rodziną Rodzin, ale wierzymy, że uda się wszystko pogodzić, bo wszystko sprowadza się do służby rodzinom, aby były Bogiem silne. Będziemy Ciebie w Twej służbie rodzinom wspierać. Rozjaśniają się przed nami nowe perspektywy.

Deo Gratias!

W imieniu Ruchu i Stowarzyszenia Apostolskiego Rodzina Rodzin
Krzysztof Broniatowski