sobota, 22 czerwca, 2024

W kinie – „Mary’s Land. Ziemia Maryi”

Marys Land. Ziemia Maryi

Od 5 września w polskich kinach prezentowany jest wyjątkowy film „Mary’s Land. Ziemia Maryi”.
W pierwszy weekend obecności filmu w kinach obejrzało go ponad 4 tysiące widzów!

Mary’s Land” pojawił się w polskich kinach 5 września.
Data premiery została zaplanowana tak, by poprzedzić rozpoczęcie miesiąca maryjnego.
Film jest inspiracją i zachętą do modlitwy maryjnej dla tych, którzy już odmawiają różaniec,
i dla tych, którzy nigdy nie robili tego.
Po obejrzeniu „Mary’s Land” nie da się przejść obojętnie obok Maryi
i Jej modlitwy (nazwanej w filmie „biczem na szatana”).

WIELE ZALEŻY OD NASZEJ AKTYWNOŚCI!

To, jak szeroki odbiór będzie miał ten film proewangelizacyjny,
zależy w głównej mierze od osób zaangażowanych w życie Kościoła.

Gdzie można obejrzeć ten film?
_
patrz: http://marysland.pl/chcesz-obejrzec/gdzie-obejrzec-nasz-film/

_

 Ci, którzy obejrzeli film dzielą się opiniami na jego temat:

„Dawno nie widziałam takich kolejek do kina. Przypomniały mi się czasy dawno, dawno temu, gdy bilet kupowało się u „konika” – opowiada Agnieszka z Warszawy.

„Jestem dość wrażliwa, więc dałam upust swoim emocjom i połowę filmu przepłakałam, ale tym razem nie byłam sama” – mówi z kolei Beata i dodaje, że film był dla niej ogromnym pokrzepieniem i kolejnym dowodem na to, że warto zawierzyć Matce Bożej i zdać się na wolę Boga.

„Mary’s Land – Ziemia Maryi” to przede wszystkim piękny film maryjny, który porusza każdego widza. Agent M. J., adwokat diabła, obarczony misją odnalezienia Kobiety, która ma wpływ na wielu ludzi i zbadania tego fenomenu, to postać fikcyjna, ale już osoby które przesłuchuje w toku swojego śledztwa, to postacie prawdziwe – top modelka, polityk, prostytutka, ksiądz… Wszyscy z różańcem w ręku, powtarzający zdziwionemu M. J., że to najlepsze lekarstwo na życiowe problemy…

Sam reżeser mówi o filmie „Ziemia Maryi”:

Obecnie najczęściej przepisywanym lekiem są antydepresanty. Jeżeli nie wystarczą nam dane statystyczne, zajrzyjmy do gazet, aby zrozumieć, że nie jest dobrze. Jak to możliwe, że współczesne przepisy na szczęście, które powszechnie znamy i stosujemy, nie działają? Co jest nie tak? – pyta reżyser Juan Cotelo i dodaje: – Istnieją ludzie, którzy twierdzą, że znają uniwersalny przepis na szczęście. Co więcej, są przekonani, że jest on skuteczny. Dodatkowo jest on za darmo! Nie jest to opinia, ale fakt, który możemy poddać testom. To właśnie Jezus Chrystus dał nam ten przepis, ale wielu uznało Go za szaleńca. Przez dwadzieścia wieków nie zdarzyło się jednak, aby osoba podążająca za Nim, stwierdziła, że to nie działa. Osoby te nie są może inteligentniejsze, zdrowsze czy bogatsze, ale na pewno są o wiele szczęśliwsze. I nie chodzi o to, że wierzą w Boga, tak jak się wierzy w istnienie jakiejś dalekiej planety, bez szczególnego zaangażowania – tylko o to, że umieścili Boga w centrum swojego serca: przestrzegają przykazań i kochają bezwarunkową miłością, której nauczyli się od Jezusa Chrystusa. Wielu może porównać, jakie było ich życie bez Boga i jakie jest z Bogiem…

Czy twórca, który daje tak piękne świadectwo wiary i z takim zapałem opowiada o Bogu, mógłby nie rozpalić serc widzów? Warto przekonać się samemu i koniecznie obejrzeć „Mary’s Land – Ziemię Maryi”.

Film można obejrzeć w ponad sześćdziesięciu kinach w całej Polsce.

Informacje o filmie dostępne są na stronie marysland.pl

oprac. na podst. fronda.pl

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=-KvB-nXJzjw

Polecamy