poniedziałek, 20 maja, 2024

Nieustająca modlitwa za Ks. Feliksa Folejewskiego – Wstęp

Drodzy!

W związku z chorobą Księdza Feliksa, Ojca Duchownego Rodziny Rodzin, otaczamy Go naszą modlitwą – tak, żeby w każdej godzinie dnia ktoś z nas modlił się w Jego intencji. Otrzymaliśmy od Niego tak dużo dobra, ciepła i serdeczności, że czasem trudno to wyrazić. Jego mądrość i oddanie dla nas, pomagają nam przetrwać najtrudniejsze chwile. Teraz przyszedł czas na wyrażenie wdzięczności i odwzajemnienie Jego miłości.

Poniżej znajdują się tabele informujące które godziny potrzebują jeszcze wypełnienia. Godziny zadeklarowane oznaczone są serduszkami . Najlepiej by było aby modlitwy trwały pełne 60 minut, ale również można w ramach zadeklarowanej godziny odmawiać modlitwy krócej. Osoby z zagranicy proszone są o deklarowanie czasu modlitwy wg czasu polskiego. Jeżeli modlitwa była już odmawiana przed wysłaniem do nas informacji z deklaracjami modlitw, to również informacje o modlitwach już odmówionych proszę przysyłać. Umieścimy te informacje również w tabeli. Tabela jest aktualizowana raz na dobę i jeżeli deklaracja w tabeli się nie pojawiła, a nadszedł czas modlitwy, proszę ją odmawiać – dane do tabeli zostaną wprowadzone w ciągu najbliższych 24 godzin. Jeżeli więcej osób chciałoby się modlić o tej samej porze – to w tabeli, w danym polu zostanie umieszczone więcej serduszek. Deklarację modlitwy prosimy wysyłać na adres pod którym administratorzy strony Rodziny Rodzin przyjmują maile, czyli: administrator.rr @ rodzinarodzin.pl (pisane bez spacji).

W miarę możliwości przekażcie wiadomość o Nieustającej modlitwie za Ks. Feliksa Folejewskiego także osobom, które znają i cenią Ks. Feliksa, ale nie korzystają z internetu oraz pomóżcie Im włączyć się w naszą wspólną modlitwę.

Serduszka o określonych godzinach – wskazują że o tej porze została zadeklarowana przez kogoś modlitwa. Serduszka też wyrażają naszą wdzięczność i odwzajemnienie miłości  do Ks. Feliksa Folejewskiego.

Poniżej trzy autentyczne przykłady deklaracji modlitw, które już nadeszły:

 „Proszę mnie wpisać na 27.04 w godz. 8.00-9.00″

„Moja deklaracja: 27.04-30.04 godz. 6.00-7.00; 04.05-08.05 godz.6.00-7.00; 11.05-15.05 godz. 6.00-7,00; 18.05-22.05 godz. 6.00-7.00″

„Będę się modlił każdego dnia od 12 w nocy do 1-ej czasu polskiego, w tabeli zaznaczone 0:00-1:00. Tutaj będzie to od 3pm do 4pm, czyli w Godzinę Miłosierdzia. Oby Bóg wysłuchać raczył wołania naszego o zdrowie dla ks. Felka”

Nieustająca modlitwa