Narodowy Marsz Papieski – niedziela 2 kwietnia 2023

Wspomnienia po marszu

Na Niedzielnym Marszu Papieskim również nie zabrakło Rodziny Rodzin. Gorąco dziękujemy naszym przedstawicielom którzy w naszym imieniu RR pokazali że stoimy murem za Wiarą i Wartościami. W TVP jak i w wielu materiałach filmowych dostępnych w sieci widać Rodzinę Rodzin (jak pokazuje poniższe zdjęcie).

Zaproszenie na Marsz Papieski

Zapraszamy bardzo gorąco do uczestniczenia całymi rodzinami w Narodowym Marszu Papieskim w niedzielę 2 kwietnia 2023 r. w Warszawie. Podstawowe informacje o marszu są na stronie https://marszpapieski.pl/  Nikogo w RR nie trzeba przekonywać do tego, że zwłaszcza w tych dniach, jesteśmy zobowiązani do dania świadectwa naszego przywiązania i szacunku dla świętego Papieża Polaka.

Chcemy, aby Rodzina Rodzin poszła razem w jednej zwartej grupie pod własnym transparentem i z emblematami RR. Dlatego organizujemy miejsce zbiórki RR na rogu ul. Sienkiewicza i Marszałkowskiej. Zbieramy się tam o godz. 11.00. Kiedy minie nas czoło pochodu idące ul. Marszałkowską ku Królewskiej, włączymy się całą grupą do pochodu. Tym sposobem będziemy wszyscy razem i blisko czoła pochodu, unikając długiego stania na rondzie Dmowskiego (jak to bywa na Marszu Niepodległości). Poza tym do miejsca naszej zbiórki łatwo dotrzeć obu liniami metra, bo niedaleko, przy ul. Świętokrzyskiej krzyżują się dwie linie metra. Należy oczywiście przynieść ze sobą flagi narodowe i papieskie (i ubrać się odświętnie).